مشاوره فردی

در مسیر زندگی هدفمند هر یک از انسان ها و در تعاملات روزانه در جامعه اعم ازخانواده ، محل تحصیل ، محل کار و … ، احتمال بروز شرایط و مواردی خواسته و ناخواسته ای وجود دارند که گاها در نوع خود یا موانعی را بوجود می آورند و یا مشکل آفرین می شوند . موانع و مشکلات پیش آمده در جنبه فردی می تواند هر گونه از انتخاب های فردی مانند انتخاب همسر ، انتخاب شغل یا هر انتخاب سرنوشت ساز باشد  و همچنین بروز یک بحران و شرایط خاص روحی مانند شوک های روحی روانی ، از دست دادن عزیری و سوگ آن ، اضطراب ، استرس، ناامیدی ، وسواسی و … که فرد به تنهایی و بسادگی قادر به رفع و غلبه بر آنها میسر نیست .  و شاید هم بیان و اظهار آن برای هر اطرافیان مقدور نبوده و یا به صلاح نباشد .

برای برون رفت از این وضعیت نیاز به مشاوره و همدلی با یک متخصص روانشناسی و بیان مشکلات پدید آمده است . زیرا روانشناس ضمن رازداری با بررسی دقیق از اطلاعات داده شده و یا با تست های مرتبط با موضوع در تشخیص مشکل و موانع تلاش خواهد کرد تا مراجع برای درمان یا برطرف کردن مشکل بسهولت به نتیجه منطقی برسد . راهنمایی و رهنمود روانشناس (درمانگر) با تجربه و متخصص نقش عمده ای در برطرف کردن مشکلات فردی دارد .

از اینرو روانشناسان و درمانگرهای کلینیک علیا با توجه به تخصص و تبحر خود در مشاوره فردی در کنار شماست . مدیریت کلینیک اعتقاد دارد که مراجعان و متقاضیان مشاوره فردی مشتاقانه با حضور مستمر خود تا نیل به نتیجه منطقی طول درمان را ادامه خواهند داد.

مشاوران مرکز در حوزه مشاوره فردی

سرکار خانم مریم جلالی فراهانی

دکتری روانشناسی عمومی حوزه فعالیت : روان درمانگر تحلیلی روان شناس و مشاور دانشگاه تهرانمشاور مرکز سلامت روان درمانگر دانشگاه...

مشاهده رزومه

سرکار خانم لیلا کریمی

دانشجوی دکترای روانشناسی بالینی حوزه فعالیت : بالینی ، کودک و نوجوان ، بین فردی سوابق شغلی:  مدرس دانشکده پرستاری...

مشاهده رزومه

سرکار خانم رعنا آقازاده

کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی حوزه فعالیت: پیش از ازدواج ، زوج درمانی ، خانواده ، استرس شغلی ، طلاق سوابق...

مشاهده رزومه

سرکار خانم فرناز تره کار

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی حوزه فعالیت : مشاوره تخصصی فردی و بین فردی ، زوج و مشگلات جنسی ، پیش...

مشاهده رزومه